Stavební práce z přírodního kamene

  Přírodní kámen nachází své využití nejen ve stavebnictví, ale i v zahradní architektuře.

Díky svému přirozenému vzhledu navozuje přírodní kámen v zahradách atmosféru přirozeného přírodního prostředí a jednoduchou metodou vytváří neotřelý a originální kontrast k zahradní zeleni.

Kámen lze v zahradách využít jako dlažbu pro zahradní chodníky, okrasné zídky, opěrné zdi, skalky, skály nebo dekorativní solitairní valouny.

Přírodní kámen dodá zahradě přirozený ráz a nepůsobí v zahradě nepříjemně a cize jako třeba kovové prvky, nebo umělá omítka.

Naše firma se specializuje na veškeré stavební práce z přírodního kamene pro úpravu a dekorace zahrad a okolí domů.

Provádíme venkovní obklady z přírodního kamene, pokládáme venkovní dlažby z přírodního kamene.  Sestavíme vám kameny a připravíme pro osázení větší Skalka skalku nebo zahradní jezírko s okrasnými kameny. 

Venkovní dlažbu a obklady z kamene Vám dodáme na klíč dle Vašeho přání a představ.

Realizaci celého díla provádíme vlastní technikou, od zemní a výkopové práce - vykopání zeminy, zarovnání terénu, zhutnění až po samotné položení dlažby, zaspárování a konečnou úpravu okolí stavby.

Poradíme Vám s výběrem vhodného kamene a jeho skladby, pro dosažení nejlepšího efektu a funkčnosti. Zajistíme dopravu kamenů a materiálu, včetně odvozu a uskladnění zeminy.

Inspirujte se a prohlédněte si naše Realizace.