Dlažba z přírodního kamene, venkovní dlažba

   Dlažby z přírodního kamene jsou elegantním a originálním řešením pro dům i zahradu. Dlážděná kamenná cesta či dlážděný kamenný chodník jsou velmi praktické pro úpravu venkovních ploch.

Přírodní kámen je ve stavebnictví hojně využíván především díky své pevnosti, odolnosti, rozmanitosti barev a tvarů. 

Venkovní dlažba z přírodního kamene nabízí mnoho výhod. Dlažby z přírodního kamene mají dlouhou životnost, jsou mrazuvzdorné, mají neklouzavý povrch a jsou maximálně odolné vůči vodě a větru. Kamenné dlažby vám zaručují maximální odolnost a trvanlivost.

Možností využití přírodního kamene je opravdu mnoho od příjezdových cest, přes chodníky až po různá schodiště, parkovací plochy, terasy a další.

 Naše firma provádí pokládku venkovní dlažby z přírodního kamene.

Správná pokládka dlažby je zárukou dlouhé životnosti venkovní dlažby. Pokládku dlažby provádíme kvalitně a spolehlivě s dodržením ověřených technologických postupů. Už příprava podloží musí být udělána precizně a složení jednotlivých podkladních vrstev zvoleno dle budoucího zatížení plochy a způsobu užívání. Rozdíl u přípravy podloží je, zda daná plocha bude pochozí či pojezdová.

Každá realizace začíná úpravou terénu. Zemní a výkopové práce pro přípravu pokládky dlažby provádíme vlastní technikou s profesionální obsluhou. Nedílnou součástí naší práce je také odvoz zeminy, uskladnění a doprava materiálu.

Zavolej te nám! Přímo na místě realizace Vám navrhneme postup prací, spolu s vámi vybereme vhodný kámen. Důležitá je nejen barva kamene, ale také jeho tvar, velikost a vlastnosti. Doporučíme Vám skladbu kamene, aby celkový dojem působil harmonicky s okolím.

Na pokládku dlažby z přírodního kamene Vám rádi zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku a celé dílo zhotovíme na klíč.

Inspirujte se a prohlédněte si naše Realizace.